OTWARTE MISTRZOSTWA GORLIC w BEACH TENIS - WYNIKI

Napisał
Dział: Relacje
28 Sie

W sobotnie przed południe w dniu 25 sierpnia 2018r. na obiektach do siatkówki plażowej przy basenach OSiR Gorlice, odbyły sie Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Beach Tenis. Do zawodów zgłosiło się 4 kobiety i 9 mężczyzn, którzy rywalizowali miedzy sobą o miano najlepszego zawodnika oraz zawodniczki w beach tenis. W śród pań grano systemem „każdy z każdym” i o kolejności decydowały zdobyte punkty, natomiast panowie byli podzieleni, droga losowania na dwie grupy 4 i 5 osobowe. W grupach grano systemem „każdy z każdym”, z grupy wychodziło 2 najlepszych zawodników. Mecze rozgrywano do dwóch zwycięstw do 11.  Po fazie grupowej rozegrane były dwa mecze półfinałowe, następnie mecz o 3 miejsce i finał. Zwyciężył Pan Jerzy Knot, który  pokonał w finale Pana Piotra Gawlaka, a trzecie miejsce po zwycięstwie nad Marcinem Machowskim zajął Marcin Rabiński. W śród pań pierwsze miejsce zajęła Monika Honkowicz, drugie Ewa Wojciechowska, trzecie Barbara Szpyrka-Smolińska, a czwarte Patrycja Ostrowska.  Za zajęcie miejsc 1-4 uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a za miejsca 1-3 nagrody rzeczowe. Zawody organizowane były przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorlicach oraz Wydział Oświaty Kultury i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Gorlice.

Czytany 1283 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 28 sierpień 2018 06:37
38-300 Gorlice, ul. Sportowa 9 18 352 69 70 wew. 22 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.